radioodtwarzacze
Radio Julia 3 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Full specification
Status: Out of stock
75.67 zł / szt
93.07 zł gross
Radio Julia 3 czarny
- Duża, czytelna skala
- Wygodne strojenie
- Wygodna regulacja głośności
- Regulacja barwy dźwięku
- Gniazdo słuchawkowe
- Antena teleskopowa obrotowa
- Zasilanie sieciowe i bateryjne
| Weight | 1160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 270 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Wymiary | 245x145x90 mm |
| Waga | 900 |
| Pozostałe parametry | - Typ baterii: R20 |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |