Dyktafon VN-541PC
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Czas pracy na baterii/bateriach: 60
- Złącza: microUSB
- Pełna specyfikacja
Gotowy do natychmiastowego dyktowania.
Przesuń przełącznik REC — dyktafon natychmiast rozpocznie nagrywanie, nawet jeśli nie jest włączony. Przełącznik znajduje się na przednim panelu dyktafonu, więc nie musisz tracić czasu na przeszukiwanie menu. Dzięki VN-541PC nic Cię nie ominie.
Optymalne ustawienia pozwalają osiągnąć optymalne wyniki.
By uniknąć błędów podczas nagrywania, wybierz jedną ze scen: MEMO, TALK, MUSIC lub LP (Long Play). Zapisane foldery grupowane są według typu sceny, co znacznie skróci czas wyszukiwania plików.
Stworzony, aby rejestrować każdy dźwięk.
Funkcja redukcji szumów skutecznie redukuje niepożądane szumy otoczenia, takie jak szum klimatyzatora lub projektora, co podnosi jakość nagrań głosowych. Funkcja ta jest bardzo skuteczna w przypadku odtwarzania nagranych spotkań. Można uruchomić ją, przytrzymując przycisk „Noise Cancel”, gdy dyktafon jest włączony (ale nie nagrywa) lub gdy odtwarza plik.
Złącze ułatwiające zapis danych.
Podłącz dyktafon do komputera za pomocą kabla micro USB. Teraz możesz zarządzać wszystkimi danymi w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.
Dopasowany do Twojej dłoni.
Jakość obsługi została poprawiona dzięki dużym, dobrze widocznym przyciskom (które mogą być obsługiwane kciukiem), oraz przedniemu głośnikowi ułatwiającemu odsłuchiwanie. Dyktafon został tak zaprojektowany, aby doskonale leżał w dłoni.
Dzięki dłuższej żywotności baterii nic Cię nie ominie.
Zmniejszony pobór prądu i jednoczesne zwiększenie żywotności baterii sprawiają, że seria dyktafonów VN jest wydajniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.
Rozszerz możliwości nagrywania.
Użyj wbudowanego gniazda mikrofonowego typu jack, by podłączyć jeden z wielu mikrofonów OLYMPUS i rozszerzyć możliwości rejestrowania dźwięku. Użyj gniazda słuchawkowego, by monitorować dźwięk i sprawdzać, czy jego jakość spełnia Twoje wymagania.
| Waga | 191 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 65 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Olympus |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 |
| Złącza | microUSB |
| Maks. czas nagrywania | 1570 |
| Zakres częstotliwości | Zakres przenoszonych częstotliwości |
| Częstotliwość próbkowania | WMA mono: |
| Organizacja danych | - Liczba folderów: 4 |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Wymiary | 108 x 37,5 x 20 mm |
| Waga | 67 |
| Pozostałe parametry | System operacyjny i wymagania |
| Akcesoria w zestawie | - Instrukcja obsługi |
| Funkcje specjalne | - Wzbogacanie dźwięku: Redukcja szumów |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Wyświetlacz segmentowy |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 1,39" |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |