routery GSM/3G/LTE
Router RUT976 5G RedCap
- Model:
RUT976
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy -40 °C do 75 °C
- Wilgotność pracy 10% do 90% bez kondensacji
- Stopień ochrony przed wnikaniem IP30
- Karta SIM: eSIM, Mini
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 156,50 zł / szt
1 422,50 zł brutto
RUT976
REDCAP 5G ROUTER
RUT976 to przemysłowy router Redcap 5G obsługujący architekturę SA, tworzący zrównoważoną niszę między tradycyjnym 4G a 5G o pełnej pojemności. Ten router 5G może bezprzewodowo obsługiwać do 100 urządzeń końcowych i charakteryzuje się niskim opóźnieniem 5G - w przystępnej cenie. W przypadku ograniczonego zasięgu 5G, RUT976 jest wstecznie kompatybilny z 4G LTE Cat 4. Posiada również dwa gniazda SIM z automatycznym przełączaniem awaryjnym, Wi-Fi, GNSS, szeroką gamę interfejsów, w tym cztery gniazda 10/100 RJ45, RS232, RS485 i wiele wejść/wyjść oraz wiele innych znakomitych funkcji do profesjonalnego wdrożenia przez ekspertów
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 175 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TELTONIKA |
|---|---|
| Model | RUT976 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Karta SIM | eSIM, Mini |
| Pasmo | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.3u, 802.11b |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Liczba anten | 5-złączy na anteny |
| Wymiary | 110 x 50 x 100 mm |
| Waga | 295 |
| Zasilanie | 1 x 4-pin power connector |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Transmisja danych | LTE |
| Typ | GSM 3G/4G, 5G |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |