puzzle
Puzzle 3D Titanic LED
- Liczba elementów: 246
- Nr katalogowy:
306-20521
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
114,00 zł / szt
140,22 zł brutto
Titanic LED to nowy model puzzli 3D z podświetlanym kadłubem. Statek składa się z 246 elementów i osiąga po złożeniu wymiary 87,9 x 9,6 x 29,4 cm. Do montażu nie jest wymagany klej, nożyczki ani inne specjalne narzędzia. Wszystkie puzzle są ponumerowane i ponacinane, a sposób ich układania jest pokazany w instrukcji. Po złożeniu puzzle mają wysoką wartość edukacyjną i świetnie prezentują się jako dodatek.
| Waga | 1264 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 315 x 453 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 246 |
| Nr katalogowy | 306-20521 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 87,9 x 9,6 x 29,4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.6 x 30.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |