szybkowary
Szybkowar Pression LTDSD6
- Średnica: 22
- Wyświetlacz LCD: Nie
- Wymiary:
340 x 235 x 230 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
252,40 zł / szt
310,45 zł brutto
Szybkowar Pression LTDSD6
- Szybkowar Pression jest wykonany z najwyższej klasy 18/10 stali nierdzewnej i bardzo wytrzymałego tworzywa
- Łatwa w obsłudze pokrywa jest otwierana za pomocą przycisków przy użyciu jednej ręki
- Dzieki kontroli ciśnienia możliwe jest przygotowanie pysznego i delikatnego posiłku w bardzo krótkim czasie
- Szybkowar wyposażony jest w manometr, zawór bezpieczeństwa, zawór bezpieczeństwa kontrolujący nadciśnienie i masywne uchwyty ułatwiające obsługę i zapobiegające oparzeniu
- Szybkowar posiada solidne dno kanapkowe jest przeznaczony do stosowania na wszystkich typów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych
| Waga | 3800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 340 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lamart |
|---|---|
| Średnica | 22 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Wymiary | 340 x 235 x 230 mm |
| Pojemność | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |