Skrzypce
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
169762
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Skrzypce, 2 wzory
Skrzypce Artyk będą doskonałym wyborem dla każdego dziecka, które pragnie odkryć świat muzyki.
Drewnopodobny kolor nadaje instrumentowi elegancki wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu małym artystom. Skrzypce posiadają wymiary 42 x 16 cm.
Dzięki skrzypcom dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania muzyczne, kreatywność oraz umiejętności manualne. To nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na rozwijanie pasji i talentów już od najmłodszych lat.
Dwa wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 417 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 169762 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Skrzypce |
| Wymiary | 42 x 16 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42 x 16 x 7,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |