puzzle
Puzzle 3D Titanic LED
- Liczba elementów: 246
- Nr katalogowy:
306-20521
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
114.00 zł / szt
140.22 zł gross
Titanic LED to nowy model puzzli 3D z podświetlanym kadłubem. Statek składa się z 246 elementów i osiąga po złożeniu wymiary 87,9 x 9,6 x 29,4 cm. Do montażu nie jest wymagany klej, nożyczki ani inne specjalne narzędzia. Wszystkie puzzle są ponumerowane i ponacinane, a sposób ich układania jest pokazany w instrukcji. Po złożeniu puzzle mają wysoką wartość edukacyjną i świetnie prezentują się jako dodatek.
Technical Specifications
| Brand | Cubic Fun |
|---|---|
| Liczba elementów | 246 |
| Nr katalogowy | 306-20521 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 87,9 x 9,6 x 29,4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.6 x 30.8 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Weight | 1264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 315 x 453 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |