puzzle
Puzzle 3D Budynki Nocą Pałac Buckingham
- Liczba elementów: 216
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
12529
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
96,01 zł / szt
118,09 zł brutto
Puzzle 3D Budynki Nocą Pałac Buckingham
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 12529 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 38 x 12 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 190 x 275 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |