puzzle
Puzzle 3D Budynki Nocą Pałac Buckingham
- Liczba elementów: 216
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
12529
- Full specification
Status: Out of stock
96.01 zł / szt
118.09 zł gross
Puzzle 3D Budynki Nocą Pałac Buckingham
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 12529 |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 38 x 12 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 190 x 275 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |