torby/etui/plecaki
Plecak na notebooka 15,6 cala BP-8948
- Wymiary:
Wymiary wewnętrzne komory głównej: 15,5 x 47 x 21,86 cm
- Rodzaj: Plecak
- Ilość komór: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
114,84 zł / szt
141,25 zł brutto
Plecak do notebooka, ultrabooka 15,6" BP-8948
- Materiał o podwyższonej odporności na zabrudzenia, wzmocniony front plecaka
- Model dedykowany dla urządzeń ultra-przenośnych w rozmiarze do 15,6"; pojemność ok. 22l
- Dodatkowe przegródki i kieszonki
- Przegroda na dokumenty
| Waga | 1150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 360 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ART |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary wewnętrzne komory głównej: 15,5 x 47 x 21,86 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |