7 Cudów Świata: Budowle
Tych wspaniałych projektów nie zrealizuje pojedyncze miasto!
Weź udział we wspólnych przedsięwzięciach budowlanych takich jak mur kurtynowy, amfiteatr, bank i wiele innych. Zainwestuj, by czerpać z nich korzyści... albo ponieś konsekwencje nieudanego projektu.
7 Cudów Świata: Budowle to rozszerzenie wprowadzające do gry nową formę współpracy: wspólne budowle, które mogą przynieść zyski wszystkim inwestorom. Udział w tych projektach nie jest obowiązkowy i zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem w razie niepowodzenia. Oprócz tego do gry dołączają dwie nowe karty cudów: Carthage i Ur.
UWAGA! Mechanikę związaną ze wspólnymi budowlami mogą wprowadzić zarówno posiadacze starej, jak i nowej edycji 7 Cudów Świata. Karty cudów są natomiast powiększone (pasujące do nowej edycji).
Czym jest 7 Cudów Świata?
To świetnie zbalansowana gra o rozwoju cywilizacji, która łączy proste zasady i dynamiczną rozgrywkę z planowaniem i strategicznym myśleniem. Uczestnicy wcielają się w przywódców starożytnych miast, które starają się poprowadzić do jak najbardziej optymalnego rozwoju.
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: 7 Cudów Świata (nowa edycja).
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 145 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 26642 |
| Czas gry | 30 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 3 |
| Rodzaj | Strategiczne i ekonomiczne |
| Max. liczba graczy | 7 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 14.5 x 4.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Dodatek |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |