punkty dostępowe
Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 541,95 zł / szt
1 896,60 zł brutto
Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 sztuk
| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 240 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Zysk anteny | 4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 353 x 46 x 34.4 mm |
| Waga | 152 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |