punkty dostępowe
Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
- Full specification
Status: Out of stock
1 541.95 zł / szt
1 896.60 zł gross
Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 sztuk
| Weight | 1540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 240 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Zysk anteny | 4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 353 x 46 x 34.4 mm |
| Waga | 152 |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |