latarki
Latarka gumowa 200 LM
- Czas pracy na baterii/bateriach: 30
- Zasięg: 150
- Wymiary:
19 x 5.5 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Latarka Duracell 7227
Niezatapialna Latarka Durecell 200 została zaprojektowana tak, aby wytrzymać żywioł wody. Funkcja automatycznego włączania światła w momencie dotknięcia wody ułatwi jej zlokaliowanie.
- Obudowa latarki została wykonana z wytrzymałego plastiku pokryta gumowanymi elementami.
- Latarka posiada funkcje "Floating" co oznacza, że unosi się na wodzie.
- Funkcja "Auto on" oznacza, że w momencie dotknięcia cieczy latarka automatycznie włączy światło, aby łatwiej można było ją zlokalizować.
- Strumień świetlny o mocy 200 lumenów pozwala osiągnąć zasięg światła do 150 metrów.
- Wodoodporność IPX4, aby wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe.
- Odporna na upadek z wysokości 1 metra.
- Czas ciągłej pracy od 8 do 30 godzin.
- 4 tryby światła: Normalny, Eco, Pulsujący, Automatyczny
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 145 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Duracell |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 30 |
| Zasięg | 150 |
| Wymiary | 19 x 5.5 cm |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bateria AA |
| Funkcje specjalne | 4 tryby światła:
|
| Strumień świetlny | 200 |
| Typ | Ręczna |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IPx4 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |