karuzele i pozytywki
Pozytywka Miś 18 cm
- Bezpieczeństwo:
Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
9116
- Full specification
Status: Out of stock
32.90 zł / szt
40.47 zł gross
Pozytywka Miś 18 cm
| Weight | 198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 165 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | TULILO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Wszystkie zabawki są pakowane w osobny woreczek foliowy. Plastikowe woreczki oraz plastikowe łączniki przy metkach mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, należy trzymać plastikowy woreczek oraz plastikowe łączniki wraz z metkami z dalek |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9116 |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Wysokość: 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |