pendrive
Pendrive DashDrive Classic C906 32GB USB2.0 czarne
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
Szerokość 17,6 mm
Wysokość 58 mm
Głębokość 10,4 mm - Waga: 9
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,40 zł / szt
26,32 zł brutto
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | Szerokość 17,6 mm |
| Waga | 9 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 98 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |