aromatyzery/dyfuzory zapachowe
Dyfuzor zapachowy LA35
- Moc: 12
- Wydajność : 20
- Pojemność zbiornika: 120
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
141,35 zł / szt
173,86 zł brutto
Eleganckie wzornictwo z dwustopniowym rozpylaniem i oświetleniem LED
Dyfuzor zapachowy firmy Beurer wyróżnia się stylowym wzornictwem i szlachetnym wykonaniem, dzięki czemu Twój dom zyska przyjemną atmosferę. Wodorozpuszczalne olejki aromatyczne nadają zapach pomieszczeniom o powierzchni do 20 m, a przy tym urządzenie LA 35 jest ciche i energooszczędne.
- Mikrorozpylanie ultradźwiękowe
- Z dwustopniowym oświetleniem LED
- Do rozpylania zapachów na bazie olejków aromatycznych
- Stylowe wzornictwo dzięki tekstylnemu pokryciu
- Niskie zużycie energii: Tylko 12 W
- Automatyczne wyłączanie przy pustym zbiorniku
- Rozpylaniu może towarzyszyć oświetlenie
- Bardzo cicha praca
- Do pomieszczeń o powierzchni do 20 m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Moc | 12 |
| Wydajność | 20 |
| Pojemność zbiornika | 120 |
| Wymiary | 10 x 10 x 9 cm |
| Waga | 320 |
| Pozostałe parametry |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 102 x 126 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |