radioodtwarzacze
Radio MAJA czarno-srebrne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,67 zł / szt
107,83 zł brutto
Radio z cyfrowym strojeniem i nagrywaniem MP3/USB/SD MAJA model 138USB
- Tworzenie plików MP3 przy nagrywaniu z wbudowanego mikrofonu - funkcja dyktafonu cyfrowego
- Zakres fal FM stereo
- Gniado słuchawkowe
- Złącze USB i kart SD
- Zasilanie bateryjne lub sieciowe
| Waga | 1080 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 150 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| System | Radio |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 40 |
| Wymiary | 272 x 126 x 107 mm |
| Waga | 1.2 |
| Pozostałe parametry | Zasilanie: |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD, podświetlany |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |