pendrive
Pendrive DashDrive Classic C906 32GB USB2.0 czarne
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
Szerokość 17,6 mm
Wysokość 58 mm
Głębokość 10,4 mm - Waga: 9
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
21.40 zł / szt
26.32 zł gross
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 115 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | Szerokość 17,6 mm |
| Waga | 9 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 98 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |