organizacja kabli
Organizer kabli ADS06-133BL
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
128,7 x 9,9 x 3,3 cm
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
76,99 zł / szt
94,70 zł brutto
Neomounts ADS06-133BL kręgi modułowe mocowane na śrubę magnetyczna osłona kabli uniwersalna czarna
Uporządkuj swoje kable dzięki praktycznej osłonie kabli ADS06-133BL. Dzięki modułowej konstrukcji z 27 elastycznymi segmentami możesz łatwo dopasować długość do swojej konfiguracji. Podwójne kanały kablowe starannie prowadzą kable o różnych rozmiarach, pomagając utrzymać porządek w miejscu pracy. Dla dodatkowej wygody, ADS06-133BL posiada magnetyczną osłonę kabli, która łatwo mocuje się do nogi biurka, zapewniając eleganckie i bezpieczne wykończenie.
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 130 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 128,7 x 9,9 x 3,3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |