organizacja kabli
Organizer kabli ADS06-133BL
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
128,7 x 9,9 x 3,3 cm
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Full specification
Status: Out of stock
76.99 zł / szt
94.70 zł gross
Neomounts ADS06-133BL kręgi modułowe mocowane na śrubę magnetyczna osłona kabli uniwersalna czarna
Uporządkuj swoje kable dzięki praktycznej osłonie kabli ADS06-133BL. Dzięki modułowej konstrukcji z 27 elastycznymi segmentami możesz łatwo dopasować długość do swojej konfiguracji. Podwójne kanały kablowe starannie prowadzą kable o różnych rozmiarach, pomagając utrzymać porządek w miejscu pracy. Dla dodatkowej wygody, ADS06-133BL posiada magnetyczną osłonę kabli, która łatwo mocuje się do nogi biurka, zapewniając eleganckie i bezpieczne wykończenie.
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 130 x 70 cm |
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 128,7 x 9,9 x 3,3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |