Stacja dokująca Dell Pro Smart Dock SD25
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C
- Wymagania systemowe:
Obsługiwany system operacyjny
- Windows 10
- Windows 11
- Ubuntu
- Red Hat Enterprise Linux
- ChromeOS
- macOS
- Pełna specyfikacja
Stacja dokująca Dell Pro Smart Dock SD25
Zyskaj wszechstronność w tworzeniu idealnego stanowiska pracy i zwiększ swoją produktywność na komputerze z AI dzięki obsłudze do 4 monitorów, zasilaniu do 130 W oraz wielu portom umożliwiającym podłączenie wszystkich urządzeń peryferyjnych.
Najbardziej zarządzalna
Zdalnie zarządzaj swoimi stacjami dokującymi bez obecności użytkownika końcowego za pomocą konsoli zarządzania urządzeniami Dell pierwszego w branży kompleksowego rozwiązania do zarządzania urządzeniami peryferyjnymi, które umożliwia konfigurację, wdrażanie i aktualizację stacji dokujących przez Wi-Fi.
Praca w bezpiecznym środowisku
Zapewnij użytkownikom pewność pracy dzięki korporacyjnemu szyfrowaniu WPA-3 192-bit dla bezpiecznej komunikacji Wi-Fi. Chroń swoje wrażliwe dane dzięki odpornemu na manipulacje, sprzętowemu szyfrowaniu wbudowanemu w stację dokującą Dell Pro Smart Dock.
Łatwa konserwacja
Zmniejsz wysiłki działu IT, planując aktualizacje podczas godzin poza szczytem, zapewniając zgodność z oprogramowaniem układowym w całej flocie i eliminując przerwy w pracy użytkowników końcowych.
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 240 x 75 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Wymagania systemowe | Obsługiwany system operacyjny
|
| Wymiary | 205 x 90 x 35.25 mm |
| Waga | 562 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |