głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 440
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 18
- Czas pracy na baterii/bateriach: 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,80 zł / szt
158,42 zł brutto
Przenośny głośnik bluetooth z radiem
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth), wbudowanych przycisków lub dołączonego pilota bezprzewodowego
- Typy odczytywanych plików: MP3, WAV, WMA, APE
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc: 18W RMS
- 2x głośniki 102mm (4")
- tryby: bluetooth, radio FM, pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE, TWS
- TWS - możliwośc podłączenia bezprzewodowo dwóch takich samych głośników
- Podświetlenie w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 2000mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono oraz pokrętło głośności mikrofonu
- Pasmo przenoszenia 35Hz-20kHz
- Podwójny bass reflex
- 8 przycisków multimedialnych
- Posiada wyłącznik
- Equalizer (classic, jazz, pop, normal)
- Wygodny uchwyt do przenoszenia
- Posiada tekstylny pasek na ramię
- Wyświetlacz LCD 36 x 8 mm
- Radio FM
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX -możliwość odtwarzania z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack
- W zestawie kabel USB(M) -> microUSB(M)
- Czas pracy: 6 - 9h
- Czas ładowania akumulatora max 3,5h
| Waga | 2123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 480 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 440 x 146 x 177mm |
| Waga | 1670 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M) -> microUSB(M) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |