obudowy/kieszenie na dyski
Obudowa zewnętrzna ED600 USB3.1
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Złącza: 1 x USB 3.1
- Wymiary:
136 x 96 x 19 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
40,16 zł / szt
49,40 zł brutto
Obudowa zewnętrzna ED600 USB3.1
Zewnętrzna obudowa ED600 to wytrzymała i trwała obudowa z wewnętrzną okładziną z gumy silikonowej zapewniającą odporność na uderzenia i klasą IP54 odporności na wodę i kurz. Stosowana jest w różnych modelach dysków HDD lub SSD o rozmiarze 2,5. Obudowa ED600 jest zgodna z laptopami, komputerami PC, PS4, XBOX One oraz innymi konsolami gier wideo. Beznarzędziowa instalacja i przełączanie jednym przyciskiem zapewniają łatwy dostęp nawet dla początkujących użytkowników komputerów. Obudowa ED600 to niezbędne zabezpieczenie zewnętrznego dysku HDD/SSD do ochrony danych!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Wymiary | 136 x 96 x 19 mm |
| Waga | 126 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB 3.1 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 140 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |