Monitor 27 cali BL2790TC LED 5ms/IPS/HDMI/144Hz
- Model:
BL2790TC
- Wysokość z podstawą: 397.3
- Głębokość z podstawą: 241.6
- Pełna specyfikacja
BenQ Monitor Biznesowy
Bądź Skupiony. Pracuj z Komfortem Dla Oczu.
Teraz możesz zredukować zmęczenie oczu od ciągłego spoglądania w dokumenty i arkusze dzięki potrójnej ochronie BenQ Eye-Care. Ciesz się czystym designem BL2790TC, ostrym obrazem i wygodą dla oczu przez cały dzień dla lepszej efektywności.
Adaptacyjna Ochrona Oczu. Stabilny Komfort.
Nie powinniśmy ciągle zmieniać ustawień, by zadbać o wzrok. Dlatego monitory BenQ Eye-Care mają potrójną ochronę oczu Visual Optimizer, Low Blue Light i Flicker-Free zapewniając łatwą i nieprzerwaną wygodę dla oczu.
Certyfikowany Komfort Dla Twoich Oczu
Potwierdzenie komfortu oczu przez 4-gwiazdkowy certyfikat TÜV Rheinland oraz Eyesafe Certified 2.0 to gwarancja spełnienia rygorystycznych międzynarodowych standardów zdrowia wzroku. Masz pewność, że Twoje oczy są w dobrych rękach przez cały dzień.
Ostry Obraz, Delikatny dla Oczu
Osiągnij żywe kolory i niezawodną ostrość z każdego kąta dzięki panelowi IPS monitora BL2790TC i 99% pokryciu przestrzeni barw sRGB. Czterostronna, ultracienka ramka pomaga utrzymać skupienie i komfort podczas pracy nad dokumentami i wielozadaniowością przez cały dzień.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | BL2790TC |
| Wysokość z podstawą | 397.3 |
| Głębokość z podstawą | 241.6 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 12 |
| Waga | 4.2 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Wysokość | 355.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 611.9 |
| Głębokość | 64.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 690 x 510 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |