przełączniki niezarządzalne
Przełącznik typu deskto LS1005 switch 5x10/100
- Tryb przekazywania: Store-and-forward
- Bufor pakietów: 1.5
- Pozostałe funkcje:
Dodatkowe informacje
- Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX)
- Automatyczna negocjacja szybkości połączeń
Funkcje zaawansowane
- Technologia Green
- Kontrola przepływu 802.3X <
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
17,78 zł / szt
21,87 zł brutto
Przełącznik typu desktop, 5 portów 10/100Mb/s
LS1005
- 5 portów RJ45 10/100Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
- Technologia oszczędzania energii Green Ethernet
- Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x, zapewniająca niezawodną transmisję
- Plastikowa obudowa oraz montaż typu desktop
- Plug and play - szybka instalacja bez konfiguracji
- Bezwentylatorowa budowa zapewnia ciche działanie
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Bufor pakietów | 1.5 |
| Pozostałe funkcje | Dodatkowe informacje
Funkcje zaawansowane
|
| Bezpieczeństwo | Certyfikaty - CE, FCC, RoHS |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Prędkość przekazywania | 7.4 |
| Pobór mocy | 3.7 |
| Wymiary | Wymiary (S x G x W) 83,6 × 45,7 × 22,8 mm (3,3 × 1,8 × 0,9 cali) |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy
|
| Zasilanie | Zasilanie
Maks. zużycie energii
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | Obsługiwane standardy
|
| Przepustowość | 10 |
| Typ obudowy | Slim |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |