grille
Grill gazowy BBQ 2000 - 2 palniki
- Podstawa na kółkach: Tak
- Rodzaj: Gazowy
- Wymiary:
98 x 44 x 100 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
316,70 zł / szt
389,54 zł brutto
Grill gazowy BBQ 2000
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 440 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TEESA |
|---|---|
| Podstawa na kółkach | Tak |
| Rodzaj | Gazowy |
| Wymiary | 98 x 44 x 100 cm |
| Waga | 9 |
| Pozostałe parametry |
Cechy:
|
| Materiał | Stal |
| Typ | Ogrodowy prostokątny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |