obudowy
Obudowa Core V1 MiniITX Window - Snow Edition
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Panel boczny: Tak
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
181,05 zł / szt
222,69 zł brutto
| Waga | 4100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 325 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 276 x 260 x 316 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Cube Case |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 20 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |