obudowy
Obudowa Core V1 MiniITX Window - Snow Edition
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Panel boczny: Tak
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
181.05 zł / szt
222.69 zł gross
| Weight | 4100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 370 x 325 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 276 x 260 x 316 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Cube Case |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 20 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |