myszki
Mysz ThinkPad X1 Presenter 4Y50U45359
- Model:
ThinkPad X1 Presenter
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
297,72 zł / szt
366,20 zł brutto
Bezprzewodowa (radiowa) mysz firmy Lenovo wraz ze wskaźnikiem laserowym zaprojektowana specjalnie dla notebooków Lenovo. Wskaźnik laserowy działa do odległości 10 m. W dowolnej chwili może się stać pełnoprawną myszą.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 90 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad X1 Presenter |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 111 x 57 x 14 mm |
| Waga | 65 |
| Pozostałe parametry | Czas ładowania baterii do pełna 1.5 godziny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel ładujący (0,5 m) |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |