PowerBank
Powerbank 65W 20000mah
- Typ baterii: Zewnętrzna
- Porty USB: 1 x USB 3.0 Type-A
- Wymiary:
144 x 69 x 29 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
129,76 zł / szt
159,60 zł brutto
Power Bank 20000mAh DPP-201
- Szybkie ładowanie 65 W: Szybkie ładowanie laptopa, smartfona i innych urządzeń dzięki wejściu/wyjściu PD 3.0 o mocy do 65 W i QC 3.0.
- Duża pojemność baterii 20000 mAh: Do 5-krotnego naładowania iPhone'a X; 3-krotnego naładowania iPada mini lub Nintendo Switch*.
- Trzy porty USB-C/USB-A: Wyposażony w 2 porty USB-C i 1 port USB-A do jednoczesnego ładowania 3 urządzeń
- Cyfrowy wyświetlacz LED: Monitoruj poziom naładowania baterii dzięki precyzyjnemu wskaźnikowi naładowania
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem/przepięciem: Zasilanie zostaje wyłączone w przypadku wystąpienia błędów spowodowanych przeciążeniem, przepięciem, przeładowaniem lub zwarciem
| Waga | 504 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 10 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Wymiary | 144 x 69 x 29 mm |
| Waga | 402 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność baterii | 20000 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |