Walizka lekarza duża
- Nr katalogowy:
105541002
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Duża walizka lekarza
Walizka lekarza z przezroczystym wieczkiem i akcesoriami.
- Duża walizka lekarska - z nowoczesną walizką lekarską pacjenci dzieci są zawsze doskonale zaopiekowani.
- Zawsze w pogotowiu - wygodna przenoszenia i zabierania torby zawsze ze sobą ułatwia wbudowany uchwyt.
- 12-częściowy zestaw - zabawkowa walizka medyka z niezbędnymi 12 akcesoriami: zawiera stetoskop do osłuchiwania, strzykawkę, termometr, pęsetę, bloczek na recepty, leki i wiele więcej.
- Kompaktowa wielkość - dzięki rozmiarowi 30x28 cm zabawkowa walizka lekarska dla dzieci nadaje się również do wizyt domowych i maluszki zawsze mają wszystko pod ręką by zbadać każdego pacjenta.
- Walizka lekarska pozwala oswoić się dziecku z wizytą u lekarza i pomaga zrozumieć wiele czynności medycznych, duża walizka lekarska dla dzieci od 3 roku życia.
Zabawa tą bogato wyposażoną walizką medyczną od Simba pozwala spełniać marzenie dzieci, by leczyć ludzi, przygotowuje młodego lekarza do medycznych wyzwań. Zabawa w lekarza wyrabia w dziecku samodzielność i wytrwałość przy realizowaniu podjętych zadań. Walizka lekarska zawiera wszystko czego potrzebuje młody lekarz podczas leczenia swoich pacjentów. Zabawa w lekarza nie tylko oswaja lęk przed wizytą u pediatry a jednocześnie poszerza zakres wiedzy o pracy medyków. Zabawkowa walizka medyczna stanowi najlepszy prezent dla tych dzieci, których fascynuje świat lekarza i którzy chętnie pomagają innym. Jest dedykowana dla małych rączek, dzięki czemu dzieci mogą ją samodzielnie przenosić i zabrać ją ze sobą wszędzie tam, gdzie wymagana jest natychmiastowa pomoc lekarza.
Zestaw lekarski dla dzieci został stworzony przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i umacniać w nich zdolności manualne.
| Waga | 641 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 300 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 105541002 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Lekarz |
| Wymiary | 30 x 28 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8,5 x 30 x 32 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |