myszki
Mysz OP-560 NU Black USB
- Model:
OP-560 NU
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.): 1000
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
20,90 zł / szt
25,71 zł brutto
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | OP-560 NU |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Pozostałe parametry | V-Track |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |