suszarki do włosów
Suszarka do włosów HC70
- Moc: 2100
- Jonizacja: Tak
- Zimny nadmuch: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,68 zł / szt
158,28 zł brutto
Suszarka do włosów HC70
Suszarka Beurer HC 70 wyróżnia się lekką, ergonomiczną konstrukcją oraz wbudowaną funkcją jonizacji, która nadaje włosom blask. Mocny silnik zapewnia szybkie suszenie, a zimny nawiew utrwala fryzurę. Automatyczne wyłączanie chroni przed przegrzaniem, a wyjmowany filtr bezpieczeństwa ułatwia czyszczenie. Dodatkowo urządzenie posiada uchwyt do zawieszenia, co ułatwia przechowywanie.
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
- Utrwalenie fryzury dzięki funkcji zimnego powietrza
- Automatyczne wyłączanie w przypadku przegrzania silnika
- Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu filtrowi bezpieczeństwa
- Trwałość stylizacji dzięki blokadzie zimnego nawiewu
| Waga | 1160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 340 x 85 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Moc | 2100 |
| Jonizacja | Tak |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Koncentrator | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 |
| Dyfuzor | Tak |
| Tryb Turbo | Nie |
| Wymiary | 21,2 x 7,6 x 28 cm |
| Waga | 0.575 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |