myszki
Mysz OP-560 NU Black USB
- Model:
OP-560 NU
- Profil: Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.): 1000
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
20.90 zł / szt
25.71 zł gross
Technical Specifications
| Brand | A4 Tech |
|---|---|
| Model | OP-560 NU |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Pozostałe parametry | V-Track |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 100 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |