zrób to sam
Zestaw Crochet Studio Kot
- Nr katalogowy:
STN9636
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,99 zł / szt
19,67 zł brutto
Zestaw Crochet Studio Kot
Zestaw Crochet Studio od ToysInn, to idealna propozycja dla miłośników kreatywnego relaksu i szydełkowania. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania przyjemnego w dotyku kotka. Zestaw może być początkiem nowej pasji, zadowoli również tych, którzy już polubili szydełkowanie.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 160 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9636 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Maskotki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 15 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |