Mysz Magic Mouse czarna
- Pasuje do:
Modele iPada:
- iPad Pro 13 cali (M4)
- iPad Pro 12,9 cala (6. generacji)
- iPad Pro 12,9 cala (5. generacji)
- iPad Pro 12,9 cala (4. generacji)
- iPad Pro 12,9 cala (3. generacji)
- iPad Pro 12,9 cala (2.
- Model:
Magic Mouse
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Mysz Magic Mouse
Mysz Magic Mouse jest bezprzewodowa, ma akumulator do wielokrotnego ładowania i zoptymalizowaną podstawę, która pozwala myszy płynnie przesuwać się po biurku. Obszar Multi-Touch reaguje na proste gesty, takie jak machnięcia i przewijanie, ułatwiając przeglądanie dokumentów i przechodzenie między stronami w sieci.
Akumulator myszy Magic Mouse ma dość energii, żeby po naładowaniu zasilać ją przez cały miesiąc. A nawet dłużej. Mysz jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z pudełka i automatycznie łączy się w parę z Twoim komputerem Mac. Do tego wyposażono ją w tkany przewód USB-C do ładowania, który umożliwia parowanie i ładowanie akcesorium poprzez podłączenie do portu USB-C w Macu.
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 130 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Apple |
|---|---|
| Pasuje do | Modele iPada:
|
| Model | Magic Mouse |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Wymiary | 2,16 x 5,71 x 11,35 cm |
| Waga | 99 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Laserowy |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |