alkomaty
Alkomat SCA BA01v2
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura eksploatacji: +10 - +40 °C
- Zakres pomiaru (min.): 0.1
- Zakres pomiaru (maks.): 4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,24 zł / szt
71,64 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura eksploatacji: +10 - +40 °C |
| Zakres pomiaru (min.) | 0.1 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 4 |
| Czas przygotowania | 25 |
| Wymiary | 36 x 98 x 16 mm |
| Waga | 27 |
| Akcesoria w zestawie | Ustnik x 3 |
| Funkcje specjalne |
|
| Wyświetlacz |
|
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27 x 80 x 123 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |