Gaming
GXT 540 Wired Gamepad
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Wibracje: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
74,87 zł / szt
92,09 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Nie |
| Liczba przycisków | 13 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 195 x 80 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |