gramofony
Gramofon MT-103 GD
- Prękość płyty: 33 RPM
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Odtwarzacz CD: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
253,35 zł / szt
311,62 zł brutto
| Waga | 3270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 385 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Muse |
|---|---|
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Regulacja pitch | Tak |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 255 x 113 x 350 mm |
| Waga | 2.7 |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | SD |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |