monitory
Monitor 24.1 cala XUB2495WSU-B5 IPS,16:10,HAS(150mm),4xUSB
- Model:
ProLite XUB2495WSU-5
- Częstotliwość pozioma min.: 24
- Częstotliwość pozioma max.: 82
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
853,00 zł / szt
1 049,19 zł brutto
PROLITE XUB2495WSU-B5
24-calowy monitor bez obramowania z 3 stron, z matrycą IPS (In-Plane-Switching), regulacją wysokości i formatem obrazu 16:10. Gwarantujący doskonałą jakość obrazu, ProLite XUB2495WSU-5 to doskonały wybór do profesjonalnych zastosowań biznesowych. Matryca IPS oferuje doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Rozdzielczość 1920 x 1200 w połączeniu ze stopą z regulacją wysokości 150mm i funkcją PIVOT zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IIYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite XUB2495WSU-5 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 |
| Częstotliwość pozioma max. | 82 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 514 |
| Zakres regulacji wysokości | 150 |
| Obszar widzialny w pionie | 324 |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 |
| Certyfikaty | WEEE |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Waga | 5.8 |
| Plamka matrycy | 0.27 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 364 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 532 |
| Głębokość | 209.5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 7150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 605 x 145 x 405 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |