zrób to sam
Zestaw XXL Aqua Gelz
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
106322566
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,92 zł / szt
98,30 zł brutto
Aqua Gelz Zestaw XXL
Zestaw zawiera 13 butelek żelu kolorowego 30 ml, 16 foremek, 6 dodatków do wody.
- TWÓRZ SAMODZIELNIE FIGURKI: Aqua Gelz to niezwykła zabawa tworzenia własnoręcznych, miękkich figurek w 3D. Podczas projektowania dzieci z radością uwolnią swoją wyobraźnię i puszczą wodze fantazji.
- KREATYWNOŚĆ I SATYSFAKCJA: Dzieci własnoręcznie projektują kolorowe figurki i bawią się nimi, co sprzyja ich rozwojowi i zapewnia wiele godzin niezwykłej zabawy pełnej niespodzianek.
- ŁATWE W UŻYCIU: żele można dowolnie umieszczać w zawartych w zestawie foremkach, a następnie zanurzyć je w kąpieli wodnej. W ciągu kilku sekund, żel zmienia się w niepowtarzalną figurkę 3D.
- WYPOSAŻENIE NA MIARĘ ARTYSTY: zestaw zawiera 13 butelek żelu w różnych kolorach po 30 ml oraz miskę, 16 foremek i 6 stabilizatorów kształtów do wody.
- Zestaw kreatywny przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia.
Uwolnij drzemiącą w dziecku pomysłowość, twórz z maluchem własnoręczne figurki. Z zestawami kreatywnymi Aqua Gelz twoja pociecha do doświadczy poczucia sprawczości i rozbudzi swoją wyobraźnię dzięki samodzielnemu tworzeniu figurek w różnych kolorach i kształtach. Podaruj dziecku wiele pozytywnych emocji i niezapomnianą zabawę. Czerp bezcenną satysfakcje z samodzielnie wykonanych figurek i obudź drzemiącą w dziecku moc twórczą!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 106322566 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Technologia 3D |
| Marka | Aqua Gelz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 36,5 x 30,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 916 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 310 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |