torby/etui/plecaki
Torba Saffiano GUCB15PSATLE 16 Beige
- Wymiary:
31 x 42 x 4 cm
- Pozostałe parametry:
- KolekcjaL Guess Saffiano Triangle Logo
- Typ: Torba
- Materiał: TPU / PC
- Wymiar: 31x42x4cm
- Kolor: Beżowy
- Kompatybilność: Urządzenia do 16"
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
216,03 zł / szt
265,72 zł brutto
Guess Saffiano Triangle Logo
- Wyjątkowa seria torebek Guess dzięki której będziesz prezentować się stylowo i modnie.
- Stylowa torba Guess z kolekcji Saffiano, zaprojektowana z myślą o 16-calowym notebooku. Stylowy wygląd, precyzyjne wzornictwo to zalety produktów Guess. Elegancka torba na laptopa wykonana jest ze skóry ekologicznej o fakturze Saffiano i zwieńczona obustronnymi zamkami.
- Torba zawiera nylonowy pasek dzięki któremu torbę można przymocować do rączki walizki podróżnej.
- Posiada odpinany i regulowany pasek na ramię z metalicznymi zapięciami. Torba zawiera dwie boczne kieszenie zamykane na suwak i jedną dużą główną, która zawiera dodatkowo wewnątrz dwie kieszenie.
- Produkt wyprodukowany na licencji Guess
Specyfikacja techniczna
| Producent | GUESS |
|---|---|
| Wymiary | 31 x 42 x 4 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 4 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Beżowy |
| Waga | 620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 300 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |