Stacja dokująca 4K USB-C Multiport Hub 6G843AA
- Dokowanie: Tak
- Porty we/wy: 4 x USB 3.1 Type C
- Wymiary:
116 x 41,9 x 15,5 mm
- Pełna specyfikacja
Poznaj moc USB-C
USB-C to potęga portów. Ten koncentrator jest wyposażony w 4 bardzo wszechstronne porty USB-C w jednym kompaktowym opakowaniu port o mocy 65 W do zasilania laptopa, dwa porty do podłączenia i ładowania akcesoriów oraz drugi port do ładowania lub podłączenia do telewizora 4K wyświetlacz z pełną funkcjonalnością.
Maksymalna kompatybilność, minimum bałaganu
Gdziekolwiek się znajdziesz, ten superprzenośny, kompaktowy koncentrator będzie współpracował z tym, nad czym pracujesz. Wyposażony w obsługę wielu systemów operacyjnych dla systemów Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Podłącz niemal dowolne urządzenie i zwiększ swoją produktywność, kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz.
Kompaktowość spotyka się z uderzeniem
Zachwycająco zaprojektowany, z prostotą obsługi jednym kablem i wygodnym rozmieszczeniem portów. Jego minimalistyczne piękno nie tylko dobrze wygląda, ale zawiera 50% pokonsumenckich tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, więc Ty też możesz się z tym dobrze czuć.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Dokowanie | Tak |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.1 Type C |
| Wymiary | 116 x 41,9 x 15,5 mm |
| Waga | 120 |
| Wymagania sprzętowe | Kompatybilne systemy operacyjne:
Minimalne wymagania systemowe: USB Type-C (zas |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 148 kg |
|---|---|
| Wymiary | 44 x 64 x 188 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |