monitory
Monitor 17 cali MB17AHG IPS
- Model:
MB17AHG
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 180
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
1 198,45 zł / szt
1 474,09 zł brutto
- 17,3-calowy ekran FHD (Full HD) o częstotliwości odświeżania SmoothMotion 144 Hz; obsługuje technologię FreeSync Premium, zapewniającą nadzwyczaj płynne obrazy.
- Elegancki, ultracienki profil o grubości 7 mm umożliwia łatwe przenoszenie.
- Bogata łączność obejmuje dwa porty USB-C pełniące funkcję pełnowartościowych portów po obu stronach monitora, co ułatwia zarządzanie kablami, oraz port HDMI i gniazdo na słuchawki.
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 470 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | MB17AHG |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 180 |
| Częstotliwość pionowa min. | 60 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Wysokość z podstawą | 249.05 |
| Głębokość z podstawą | 20.6 |
| Waga z podstawą | 1.29 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 214.812 |
| Obszar widzialny w poziomie | 381.888 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Plamka matrycy | 0.199 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 389.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 17.3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |