naświetlacze i reflektory
Lampa solarna MCE172 numer domu LED
- Źródło światła: Diody LED
- Zastosowanie: Na zewnątrz budynku
- Rodzaj oprawy: Ścienne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
24,99 zł / szt
30,74 zł brutto
Lampa solarna z numerem domu LED Maclean Energy MCE172
Lampa wykorzystuje energię słoneczną magazynowaną we wbudowanym wydajnym akumulatorze o pojemności 600mAh.
Dioda LED zapewnia wielogodzinne działanie i dobrą widoczność numeru budynku w ciemności.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Rodzaj oprawy | Ścienne |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary | 18 x 3 x 20 cm |
| Waga | 0.506 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Ni-Mh: 1.2V 600mAh |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 200 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |