Huśtawka głęboka 2w1 niebieska
- Nr katalogowy:
617973M8-J
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Huśtawka Głęboka 2w1 Niebieska zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek Little Tikes to doskonała zabawka dla maluchów. Można ją zawiesić w domu lub w ogrodzie. Specjalne zabezpieczenia zapewnią dzieciom radosny i beztroski czas. Miejsce na nogi oraz stabilna konstrukcja z dwóch linek sprawia, że jest to jedna z najbezpieczniejszych huśtawek na rynku. Wysoko zakończone oparcie, które chroni dzieci przed przechyleniem się w tył oraz nakładkę z przodu, która zapobiega wypadnięciu dziecka. Poprzeczka zabezpieczająca mocowana paskiem ze sprzączką zapewnia dziecku maksimum bezpieczeństwa. Możliwość zdemontowania poprzeczki oraz paska- opcja przeznaczona dla starszych dzieci. W zestawie z huśtawką znajdziemy również żółte liny do jej montażu.
Charakterystyka:
- Miejsce na nogi
- Stabilna konstrukcja
- Huśtawka zrobiona jest z wytrzymałego materiału
- Wysokie oparcie
- Poprzeczka zabezpieczająca mocowana paskiem ze sprzączką
- Możliwość zdemontowania poprzeczki oraz paska
- Zabawka może być użytkowana zarówno na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach
- Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci od 9 miesiąca życia
Zabawka rozwija:
- Zdolności motoryczne u dziecka
- Wyobraźnie i kreatywność
- Koordynację oraz równowagę
- Zmysły dziecka
| Waga | 1430 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 400 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 617973M8-J |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Huśtawki |
| Wymiary | 40.6 x 41.4 x 43.2 cm |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |