głośniki
Z313 Głośniki 2.1 980-000413
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
162,06 zł / szt
199,33 zł brutto
Logitech Speaker System Z313
Zrelaksuj się, słuchając muzyki z prostego w obsłudze zestawu głośników, który oferuje wygodny panel sterowania i pełne, zrównoważone brzmienie.
| Wygodny panel sterowania Przewodowy panel sterowania pozwala na łatwe sterowanie głośnością i zasilaniem. | |
| 25 W (RMS) Moc jest wystarczająca do wypełnienia przestrzeni silnym, zrównoważonym dźwiękiem. | |
| Niewielki subwoofer ały subwoofer o dużej amplitudzie drgań zmieści się w ciasnych kątach, dostarczając przy tym głębokich basów, gdy tylko będą potrzebne. | |
| Prosta instalacja Wystarczy podłączyć głośniki do subwoofera, a subwoofer do komputera. To wszystko. | |
| Gniazdo słuchawkowe Możesz zachować prywatność podczas słuchania ulubionych utworów, zabawy w grach czy oglądania wideo. |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Moc głośników | Całkowita moc RMS: 25 watów |
| Wymiary | Subwoofer: 22 cm x 15 cm x 22,8 cm |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Komputer z systemem Windows Komputer Mac
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasmo przenoszenia | 48 Hz20 kHz (+/ 3 dB) |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Liczba kanałów audio | 2.1 |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 3180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 330 x 170 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |