ładowarki
Ładowarka samochodowa IBOX C-20 48W A+C
- Moc: 48
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Rodzaj: Samochodowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,85 zł / szt
14,58 zł brutto
Ładowarka samochodowa 48W
Szybka ładowarka samochodowa wspierająca szybkie ładowanie Power Delivery 3.0 oraz Quick Charge 3.0. Dzięki niej urządzenia wspierające są ładowane znacznie szybciej niż tradycyjnymi ładowarkami. Łączna moc urządzenia to aż 48W. Umożliwia to szybkie ładowanie dwóch urządzeń na raz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Moc | 48 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Wymiary | Wymiary kartonu zbiorczego 33x26x43 cm Ilość w kartonie zbiorczym 100 szt. |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do | Standardy ładowania USB Type-C, Power Delivery 3.0 PPS (Programmable Power Supply), USB BC1.2 DCP, Quick Charge 3.0/2.0, Huawei FCP/SCP, Samsung AFC, Apple 2.4A, Apple 27W PD |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |