bobasy
Lalka bobas Laura gaworząca, 38 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
105140489
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,92 zł / szt
73,70 zł brutto
Laura gaworząca, 38cm
Lalka z miękkim ciałem ze śpiącymi oczami w słodkim kombinezonie, 24 dziecięce dźwięki, funkcja try me, 38cm, 2l+.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 105140489 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Seria | Pozostałe |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Laura |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 25 x 29 cm |
| Wysokość | 38 |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 255 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |